Alpinistični vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
20.09.2019 20.09
Erika Gioahin
Storžič, Mladinska smer
IV/II-III
620 m
19.09.2019 19.09
Tanja Kocjančič
Rušica, Direktna
V/IV
250
15.09.2019 15.09
Andraž Avbelj
Košutnikov turn, Nordkantenpfeiler
V
300m
15.09.2019 15.09
Irena Brilej
Nad Šitom glava, Severna stena, Kranjska poč
IV/III-IV
250m
15.09.2019 15.09
Tadej Dobravc Verbič
Mrzla gora, Avrikelj
IV+
150 m
15.09.2019 15.09
Erika Gioahin
Koschutnikturm - 2136m, Östlicher Nordkantenpfeiler
V
300
15.09.2019 15.09
Maja Grgič
Mrzla Gora, Direktna
VI-/IV
150m
15.09.2019 15.09
Jaša Hrovat
Mrzla gora, Avrikelj
IV+
150m
15.09.2019 15.09
Andrej Ileršič
NŠG, Severna stran, Kranjska poč
IV
250m
15.09.2019 15.09
Miha Jemec
Široka peč, Vzhodni steber
IV
600

Turni in alpinistični smuki

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
24.05.2019 24.05
Peter Janežič
Kölnbreinspitze - Maltatal, turni smuk
17.05.2019 17.05
Jakob Kovač
Škrbina v Pečeh + Okno
07.05.2019 07.05
Andrej Erceg
Turski žleb + Skuta
22.04.2019 22.04
Andrej Erceg
Oltar, Z Oltarja v Kotel
do 50°
22.04.2019 22.04
Matej Mišvelj
Križ
17.04.2019 17.04
Andrej Erceg
Za Akom/Kačji jezik, Kačji jezik
do 50°
31.03.2019 31.03
Gorazd Hrovat
Luknja in še malo naprej
Nekaj srednjega
31.03.2019 31.03
Jakob Kovač
Begunjščica, Y grapa
30.03.2019 30.03
Andrej Erceg
Stenar + Pihavec, Z vrha na Luknjo in v luknjo
do 45°
30.03.2019 30.03
Irena Kranjec
Rodica, Veliki Raskovec in Matajurski vrh

Dolgi športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
15.09.2019 15.09
Jakob Kovač
Mala Raduha, ZZ
IV+/IV+
130 m
14.09.2019 14.09
Jasmina Zajc
Mala Raduha, Varianta smeri ZZ
V/IV+
125
14.09.2019 14.09
Jasmina Zajc
Mala Raduha, Plate
V/IV
185 m
01.09.2019 01.09
Erika Gioahin
Bela Peč, Bumerang
V/III-IV
100m
01.09.2019 01.09
Maja Grgič
Mala Mojstrovka, Pocarska
IV/IV
200m
01.09.2019 01.09
Nika Krivec
Velika baba, Nova centralna
IV+
700 m
01.09.2019 01.09
Gašper Stopar
Velika Baba, Nova Centralna
IV+
700m
31.08.2019 31.08
Jana Cindro
Ratitovec, Spominska Mirana Čerina
V/IV
120 m
31.08.2019 31.08
Tanja Kocjančič
NŠG, Juševa smer
VI/IV-V
180
31.08.2019 31.08
Edisa Korač
Mala Mojstrovka, Pocarska smer
IV
200 m

Športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
19.09.2019 19.09
Blaž Germek
Kupljenik, Boginja jeze
7b
25m
15.09.2019 15.09
Lovro Jordan
Kardamyli, Pick'N Roll
7a
15m
14.09.2019 14.09
Jana Cindro
Zatrata, Odsekani kijec
6b
6 m
14.09.2019 14.09
Jana Cindro
Zatrata, Črna trobenta
6b+
10 m
14.09.2019 14.09
Urška Mihoci
Zatrata, Kosmata ploskocevka
6c
8m
13.09.2019 13.09
Jana Cindro
Retovje, Sexy blue jeans
6a+
15 m
13.09.2019 13.09
Jana Cindro
Retovje, Skuštrana
6b
18 m
12.09.2019 12.09
Blaž Germek
Kupljenik, Babji zob
7b
25m
12.09.2019 12.09
Lovro Jordan
Kyparissi, Tzambas
7a
18m
11.09.2019 11.09
Blaž Germek
Pod Škalo, Drugi dom
7b
20m