Alpinistični vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
17.07.2019 17.07
Jaša Hrovat
Mali Oltar, Smer Bučer-Kristan
IV-/III
400m
16.07.2019 16.07
Blaž Germek
Kogel , Zupanova
VI / V
220m
16.07.2019 16.07
Jaša Hrovat
Široka peč, Vzhodni steber
IV
600m
16.07.2019 16.07
Janez Elija Kos
Kogel, Zupanova smer
VI / V
220
14.07.2019 14.07
Blaž Germek
Skuta / J stena , Smer ob stolpu
IV / lll
370m
14.07.2019 14.07
Hana Hutar
Brana, Zgornji steber
IV/II-III
160m
14.07.2019 14.07
Nika Krivec
NŠG, Smer po zajedi
V+/IV-V
300 m
14.07.2019 14.07
Polona Megušar
Brana, Zgornji steber
IV/II-III
160 m
14.07.2019 14.07
Sabina Novakovič
Brana, zajeda Brane
V-/IV
140 m
13.07.2019 13.07
Andraž Avbelj
NŠG, Jeseniška
V+/IV-V
150m

Turni in alpinistični smuki

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
24.05.2019 24.05
Peter Janežič
Kölnbreinspitze - Maltatal, turni smuk
17.05.2019 17.05
Jakob Kovač
Škrbina v Pečeh + Okno
07.05.2019 07.05
Andrej Erceg
Turski žleb + Skuta
22.04.2019 22.04
Andrej Erceg
Oltar, Z Oltarja v Kotel
do 50°
22.04.2019 22.04
Matej Mišvelj
Križ
17.04.2019 17.04
Andrej Erceg
Za Akom/Kačji jezik, Kačji jezik
do 50°
31.03.2019 31.03
Gorazd Hrovat
Luknja in še malo naprej
Nekaj srednjega
31.03.2019 31.03
Jakob Kovač
Begunjščica, Y grapa
30.03.2019 30.03
Andrej Erceg
Stenar + Pihavec, Z vrha na Luknjo in v luknjo
do 45°
23.03.2019 23.03
Andrej Erceg
Bovški Gamsovec, Skoraj z vrha na Luknjo
45°+

Dolgi športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
17.07.2019 17.07
Jana Cindro
Begunjščica, Šentanska
V+/III-IV
150 m
16.07.2019 16.07
Edisa Korač
Begunjščica, Spominčica
V/III-IV
150 m
14.07.2019 14.07
Maja Gaspari
Mala Mojstrovka, Severni raz
IV/III-IV
300m
14.07.2019 14.07
Janez Elija Kos
Mala Mojstrovka, Severni raz
IV/III-IV
300
14.07.2019 14.07
Irena Kranjec
Begunjščica, Šentanska
V+/III-IV
120 m
14.07.2019 14.07
Maja Meško
Škrbinska plošča, Izpolnjena želja
IV+/III-IV
250m
14.07.2019 14.07
Urška Mihoci
Begunjščica, Šentanska
V+/III-IV
120m
13.07.2019 13.07
Maja Gaspari
NŠG, Steber ob Kamenkovem kaminu
V/IV
150m
13.07.2019 13.07
Janez Elija Kos
NŠG, Steber ob Kamenkovem kaminu
V/IV
150
13.07.2019 13.07
Saša Podlipec
NŠG, Elisa
VI-/V
120 m

Športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
17.07.2019 17.07
Blaž Germek
Prtovč , Nosil bom rdečo zvezdo
7a+
18m
17.07.2019 17.07
Blaž Germek
Prtovč , Team to amaze
7a+
17m
16.07.2019 16.07
Jana Cindro
Šumberk, Plata
6a+
11 m
16.07.2019 16.07
Jana Cindro
Šumberk, Domžalska
6a
8 m
16.07.2019 16.07
Jana Cindro
Šumberk, Slamnik
6b+
8 m
16.07.2019 16.07
Jana Cindro
Šumberk, CZD
6a+
7 m
14.07.2019 14.07
Jana Cindro
Gore, J. B.
6a
14 m
13.07.2019 13.07
Blaž Germek
Nova Čreta / V ritmu, Vid
7b+/c
15m
11.07.2019 11.07
Urška Mihoci
Čepić, Turnica
7a
10m
11.07.2019 11.07
Gašper Ravnjak
Pod Kopitcem, Kapnik
6a+
28m