Alpinistični vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
25.10.2020 25.10
Gašper Ravnjak
Kogel, Liliput z Virensom
V+
160m
18.10.2020 18.10
Gašper Ravnjak
Kranjska Rinka, Jugozahodna grapa
40-50°
200m
10.10.2020 10.10
Gašper Čuk
Rušica, Direktna smer
V/IV+
250m
10.10.2020 10.10
Irena Gričar
Podraška Tura, Nikolajeva
IV/II
375 m
10.10.2020 10.10
Jakob Kovač
Mrzla gora, Orhideja
IV/III
150 m
20.09.2020 20.09
Jaša Hrovat
Šite, Herlec-Kočevar
V-
500m
20.09.2020 20.09
Jakob Kovač
Velika Mojstrovka, Smer Debelakove
IV+/IV
450 m
19.09.2020 19.09
Jana Šercer
Bele vode/Mala Lojtrca, Ive Piemontese
IV
250m
19.09.2020 19.09
Jasmina Zajc
Prisojnik, Hudičev steber
V-/IV
500m
18.09.2020 18.09
Tanja Kocjančič
Mala Rinka, Vzhodna smer
IV/III
350

Turni in alpinistični smuki

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
23.05.2020 23.05
Jakob Kovač
Dovški križ, Jugova grapa
IV-, S4
08.05.2020 08.05
Gašper Čuk
Jalovec , Jalovcev ozebnik
07.05.2020 07.05
Andrej Erceg
Mala Martuljška Ponca, Z vrha v severovzhodne vesine in v grapo
strmo
28.03.2020 28.03
Tomaž Javornik
Kotovo sedlo
15.03.2020 15.03
Gašper Čuk
Begunjscica, Y grapa - levi krak
III
12.03.2020 12.03
Andrej Erceg
Široka dolina, Korona pod Malim kupom
11.03.2020 11.03
Jakob Kovač
Stol, Osrednja grapa (vzpon in smuk)
IV, mesta S5
10.03.2020 10.03
Jakob Kovač
Vrtača (via Žleb iz Podna), Osrednja grapa in Žleb
IV-, S4+
08.03.2020 08.03
Andrej Erceg
Prvi Vogel, JV greben + V pobočje do sedla
čivčiv
05.03.2020 05.03
Andrej Erceg
Lučki Dedec, Lučka Bela

Dolgi športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
16.10.2020 16.10
Gašper Čuk
Osp , Stara smer
A1 V+
130m
09.10.2020 09.10
Gašper Ravnjak
Kalška gora, Dolga zgodba
VI-/IV-V
180m
20.09.2020 20.09
Gašper Stopar
Staničev vrh, Zvesta nevesta
VI+
130m
20.09.2020 20.09
Gašper Stopar
Staničev vrh, Svetla stran meseca
VI+/V
120m
20.09.2020 20.09
Petra Turk
Staničev vrh, Svetla stran meseca
VI+/V
120 m
20.09.2020 20.09
Petra Turk
Staničev vrh, Zvesta nevesta
VI+
130 m
19.09.2020 19.09
Andraž Avbelj
Zagorje, Duhovna oskrba
D7
80m
19.09.2020 19.09
Hana Hutar
Zagorje, Duhovna oskrba
D7
80m
19.09.2020 19.09
Sonja Šmid
Mangart, Jugozahodni raz
IV/II-III,
400m
18.09.2020 18.09
Sonja Šmid
Jezerski stog, Pizza za mamo, izstop po JV razu
V/III-IV
150m

Športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
29.10.2020 29.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Tortuga, Barbanera
7a
17m
29.10.2020 29.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Tortuga, Calipso
7a
20m
29.10.2020 29.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Tortuga, Olonese
7b
19m
28.10.2020 28.10
Tadej Dobravc Verbič
Oltre Finale, Ribot
7a
20 m
28.10.2020 28.10
Tadej Dobravc Verbič
Oltre Finale, Baroncini
7b
20 m
28.10.2020 28.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Ippodromo, Gold Eagle
7a
20m
28.10.2020 28.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Ippodromo, Baroncini
7b
20m
28.10.2020 28.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Ippodromo, Ribot
7a
20m
28.10.2020 28.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Ippodromo, Delfo
7a+
20m
28.10.2020 28.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Ippodromo, Varenne
7a
17m