10.03.2024
10.03
|
Natalia Chernova
|
Colfosco
Solo per pochi
|
WI5
|
120 m
|
|
09.03.2024
09.03
|
Natalia Chernova
|
Colfosco
Spada di Damocle
|
WI4+
|
Cca 110 m
|
|
24.02.2024
24.02
|
Natalia Chernova
|
Colfosco
Lujanta
|
WI4
|
100 m
|
|
22.02.2024
22.02
|
Gašper Beg
|
Dolgi Hrbet
Teranova
|
III/3
|
350 m
|
|
21.02.2024
21.02
|
Gašper Beg
|
Begunjščica
Zeleniška smer
|
IV+/II
|
200 m
|
|
21.02.2024
21.02
|
Miha Jernejčič
|
Dolgi hrbet
Kratka nemška
|
IV/3 M
|
200 m
|
|
21.02.2024
21.02
|
Danilo Patarčič
|
Begunjska vrtača in Begunjščica
Zahodna grapa in Centralna
|
lahko
|
300m +200m
|
|
21.02.2024
21.02
|
Dean Pecman
|
Begunjščica
SZ greben
|
III/2-3
|
250m
|
|
21.02.2024
21.02
|
Jernej Štukelj
|
Dolgi hrbet
Teranova
|
III (80°-50°)
|
350 m
|
|
20.02.2024
20.02
|
Jan Jasnič
|
Dolgi hrbet
Teranova
|
III/3
|
350 m
|
|
20.02.2024
20.02
|
Miha Jernejčič
|
Dolgi hrbet
Teranova
|
III/3
|
350 m
|
|
20.02.2024
20.02
|
Nina Korošec
|
Dolgi hrbet
Teranova
|
III/3
|
350 m
|
|
18.02.2024
18.02
|
Gašper Ravnjak
|
Prestreljenik
Fcou
|
II/3, 70⁰/50-60⁰
|
300m
|
|
18.02.2024
18.02
|
Jernej Štukelj
|
Paklenica
Oliver Dragojevič
|
III
|
150 m
|
|
08.02.2024
08.02
|
Tadej Bolta
|
Grintovec
Grintovčev steber
|
IV/3+, 85°/65°
|
250m
|
|
08.02.2024
08.02
|
Maja Grgič
|
Grintovec
Grintovčev steber
|
IV/3+, 85°/65°
|
280m
|
|
08.02.2024
08.02
|
Jan Jasnič
|
Dolgi hrbet
Nemška
|
IV/3
|
225 m
|
|
08.02.2024
08.02
|
Jan Jasnič
|
Grintovec
Grintovčev steber
|
IV/3
|
250 m
|
|
07.02.2024
07.02
|
Jakob Kovač
|
Dolgi hrbet
Dolga Nemška
|
IV/3
|
600 m
|
|
06.02.2024
06.02
|
Tadej Dobravc Verbič
|
Dolgi hrbet
Teranova smer
|
III/3
|
350 m
|
|
06.02.2024
06.02
|
Ambrož Kregar
|
Dolgi hrbet
Teranova smer
|
III/3
|
350 m
|
|
04.02.2024
04.02
|
Natalia Chernova
|
Grintovec
Grintovčev steber
|
IV/3+, 85°/65°
|
250m
|
|
04.02.2024
04.02
|
Dean Pecman
|
Dolgi hrbet
Teranova
|
III/3
|
350m
|
|
04.02.2024
04.02
|
Primož Sedej
|
Stenar
Kavkin slap
|
IV/4, 85°/75°, 55°
|
350m
|
|
03.02.2024
03.02
|
Jan Jasnič
|
Zeleniške špice
Prečenje
|
II
|
400 m
|
|
02.02.2024
02.02
|
Miha Jernejčič
|
Mangart
Belopeška jezera - čez plazje - zimska smer
|
Zimski pristop
|
|
|
02.02.2024
02.02
|
Jakob Kovač
|
Dolgi hrbet
Teranova
|
III/3, WI3
|
350 m
|
|
01.02.2024
01.02
|
Tadej Dobravc Verbič
|
Prisojnik
Centralni slap
|
WI5
|
cca 190 m
|
|
01.02.2024
01.02
|
Jakob Kovač
|
Colfosco
Onda su onda
|
WI3
|
110 m
|
|
31.01.2024
31.01
|
Miha Jernejčič
|
Begunjska Vrtača
Lenuhova
|
II+/2, 40-50°
|
300m
|
|