Športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Dolžina Več
29.10.2020 29.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Tortuga Calipso
7a
20m
29.10.2020 29.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Tortuga Olonese
7b
19m
29.10.2020 29.10
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Cattedrale nel Deserto Assassinio nella cattedrale
7a+
25 m
29.10.2020 29.10
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Cattedrale nel Deserto La corte dei miracoli
7b
37 m
29.10.2020 29.10
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Cattedrale nel Deserto Come lacrime nella pioggia
7b
30 m
28.10.2020 28.10
Tadej Dobravc Verbič
Oltre Finale Ribot
7a
20 m
28.10.2020 28.10
Tadej Dobravc Verbič
Oltre Finale Baroncini
7b
20 m
28.10.2020 28.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Ippodromo Gold Eagle
7a
20m
28.10.2020 28.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Ippodromo Baroncini
7a
20m
28.10.2020 28.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Ippodromo Ribot
7a
20m
28.10.2020 28.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Ippodromo Delfo
7a+
20m
28.10.2020 28.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Ippodromo Varenne
7a
17m
28.10.2020 28.10
Primož Sedej
Sicilija/Bunker Blitz und donner
7a
35m
27.10.2020 27.10
Tadej Dobravc Verbič
Oltre Finale Anco Marzio
6c
15 m
27.10.2020 27.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Colosseo Titta
7b+
23m
27.10.2020 27.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Euskal Sexto sentido
7a+
24m
26.10.2020 26.10
Tadej Dobravc Verbič
Oltre Finale Goya
6c
15 m
26.10.2020 26.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Guggenheim Picasso
7b
15m
26.10.2020 26.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Guggenheim Klimt
7b
17m
26.10.2020 26.10
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Grotta del cavallo No bulls no shit
7c+
28 m
26.10.2020 26.10
Primož Sedej
Sicilija/Grotta del Cavallo Archeotalpa
7b
19m
25.10.2020 25.10
Miha Gašperin
Gornji Ig Roža zaspanka
7b
22m
25.10.2020 25.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Terminal John Wayne
7a
30m
25.10.2020 25.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Terminal Cristoforo Colombo
7a
27m
24.10.2020 24.10
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Torre Isulidda Big foot
7a
27 m
24.10.2020 24.10
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Torre Isulidda Longhorn
7a
27 m
22.10.2020 22.10
Miha Gašperin
Gornji Ig Rakičanka
7a
27m
22.10.2020 22.10
Miha Gašperin
Gornji Ig Fapa
6c+/7a
22m
22.10.2020 22.10
Miha Gašperin
Gornji Ig Štrlinca
7a+/b
25m
22.10.2020 22.10
Klemen Kubelj
Križevska vas Pokova
6b
25m