Športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Dolžina Več
04.12.2020 04.12
Ahac Istenič
Mišja Peč Samsara
8a
19m
01.12.2020 01.12
Ahac Istenič
Osp - Babna Olympic
7a
28m
28.11.2020 28.11
Blaž Germek
Bitenj potok Zadnje dejanje
7b
20m
25.11.2020 25.11
Luka Pavlovčič
Mišja peč Pasja radost
7b+
18 m
24.11.2020 24.11
Primož Sedej
Mišja Peč Sreča vrtnice
7a+
19m
24.11.2020 24.11
Primož Sedej
Mišja Peč Danger zone
7a
19m
22.11.2020 22.11
Blaž Germek
Mišja peč Moving shadow
7b+
15 + 15m
21.11.2020 21.11
Tadej Dobravc Verbič
Preddvor Ustavil sem čas
6c+
21 m
18.11.2020 18.11
Ahac Istenič
Osp - Babna Si puo fare
7b+
35m
14.11.2020 14.11
Blaž Germek
Gabrska peč Tatovi na delu
7a/a+
30m
14.11.2020 14.11
Blaž Germek
Gabrska peč Dom na kolesih
7b
28m
08.11.2020 08.11
Blaž Germek
Senica Tržaška
7a/a+
16m
08.11.2020 08.11
Blaž Germek
Senica Mirandina
7b
25m
07.11.2020 07.11
Primož Sedej
Vipavska bela Drži ritem punca
7a+
15m
01.11.2020 01.11
Blaž Germek
Oltre Finale / Erboristeria Hebe
7a
17m
01.11.2020 01.11
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Grotta del cavallo Araba-ttati
7b
15 m
01.11.2020 01.11
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Grotta del cavallo Smoking aces
7a+
25 m
31.10.2020 31.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Terminal King Khaled
7a+
20m
31.10.2020 31.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Terminal Shipol
7a+
20m
31.10.2020 31.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Terminal Gimpo
7a+
20m
29.10.2020 29.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Tortuga Barbanera
7a
17m
29.10.2020 29.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Tortuga Calipso
7a
20m
29.10.2020 29.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Tortuga Olonese
7b
19m
29.10.2020 29.10
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Cattedrale nel Deserto Assassinio nella cattedrale
7a+
25 m
29.10.2020 29.10
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Cattedrale nel Deserto La corte dei miracoli
7b
37 m
29.10.2020 29.10
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Cattedrale nel Deserto Come lacrime mella pioggia
7b
30 m
28.10.2020 28.10
Tadej Dobravc Verbič
Oltre Finale Ribot
7a
20 m
28.10.2020 28.10
Tadej Dobravc Verbič
Oltre Finale Baroncini
7b
20 m
28.10.2020 28.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Ippodromo Gold Eagle
7a
20m
28.10.2020 28.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Ippodromo Baroncini
7a
20m