Ime in priimek Vzdevek Status na odseku
Primož Buh Alpinistični inštruktor
Miha Jemec Jemček Alpinistični inštruktor
Matej Mišvelj Alpinistični inštruktor
Borut Naglič Alpinistični inštruktor
Danilo Patarčič Kavboj Alpinistični inštruktor
Jurij Rous Alpinistični inštruktor
Boris Sedej Alpinistični inštruktor
Primož Sedej Logaški Alpinistični inštruktor
Andraž Avbelj Alpinist
Mojca Debevc Alpinist
Tadej Dobravc Verbič TDV Alpinist
Andrej Erceg Crni Alpinist
Aljoša Hribar Dohtar Alpinist
Ahac Istenič Alpinist
Jan Jasnič Alpinist
Andrej Kotar Alpinist
Metka Križič Alpinist
Jure Likar Alpinist
Tanja Metličar Alpinist
Vesna Nikšič Alpinist
Luka Pavlovčič Gost Alpinist
Saša Podlipec Alpinist
Gašper Ravnjak Alpinist
Matjaž Tavčar Mažon Alpinist
Simona Vrevc Alpinist
Jasmina Zajc jessy Alpinist
Dušan Žigon Alpinist
Boris Berce Bačko Starejši pripravnik
Tadej Bernik Starejši pripravnik
Iztok Besedič Izo Starejši pripravnik
Tadej Bolta Starejši pripravnik
Rok Čermelj Starejši pripravnik
Maja Gaspari Starejši pripravnik
Jošt Hren Starejši pripravnik
Hana Hutar Starejši pripravnik
Nataša Ivančič Starejši pripravnik
Peter Janežič Peko Starejši pripravnik
Stanka Jelenc Starejši pripravnik
Boštjan Jerman Starejši pripravnik
Lovro Jordan louc Starejši pripravnik
Tanja Kocjančič Starejši pripravnik
Tilen Kodele Starejši pripravnik
Janez Elija Kos Starejši pripravnik
Anže Mihevc Starejši pripravnik
Boško Naumov Viking Starejši pripravnik
Andrej Otovčevič Starejši pripravnik
Vili Pepel Starejši pripravnik
Aleš Rovšnik Starejši pripravnik
Janez Smrke Starejši pripravnik
Jana Šercer Starejši pripravnik
Miha Šercer Šerc Starejši pripravnik
Gašper Vidmar Starejši pripravnik
Tina Babnik Mlajši pripravnik
Uroš Bajec Mlajši pripravnik
Aljaž Bešter Cerar Mlajši pripravnik
Jernej Breznik Mlajši pripravnik
Irena Brilej Mlajši pripravnik
Jana Cindro Mlajši pripravnik
Gašper Čuk Mlajši pripravnik
Erika Gioahin Mlajši pripravnik
Katarina Grabrijan Mlajši pripravnik
Maja Grgič Mlajši pripravnik
Irena Gričar Mlajši pripravnik
Gorazd Hrovat Mlajši pripravnik
Jaša Hrovat Mlajši pripravnik
Tomaž Javornik Mlajši pripravnik
Nina Javoršek Mlajši pripravnik
Dominika Jeglič Mlajši pripravnik
Jure Kostelec Mlajši pripravnik
Anka Košmrl Mlajši pripravnik
Polona Kotnik Mlajši pripravnik
Gregor Kovač Mlajši pripravnik
Jakob Kovač Mlajši pripravnik
Irena Kranjec Mlajši pripravnik
Nika Krivec Mlajši pripravnik
Klemen Kubelj Mlajši pripravnik
Maja Lavrič Xena Mlajši pripravnik
Jurij Ličen Mlajši pripravnik
Nikola Mamula Mlajši pripravnik
Polona Megušar Mlajši pripravnik
Maja Meško Mlajši pripravnik
Aljaž Mihelčič Mlajši pripravnik
Urška Mihoci Mlajši pripravnik
Peter Mrak Mlajši pripravnik
Tilen Mubi Mlajši pripravnik
Nika Mulec Mlajši pripravnik
Andreja Mulec Bohinc Mlajši pripravnik
Peter Novak Mlajši pripravnik
Lola Novakovič Mlajši pripravnik
Sabina Novakovič Mlajši pripravnik
Tinkara Oblak Mlajši pripravnik
Saša Omerovič Krhki Mlajši pripravnik
Dean Pecman Mlajši pripravnik
Matjaz Petric Mlajši pripravnik
Špela Premzel Mlajši pripravnik
Dario Prinčič Mlajši pripravnik
Manca Prinčič Mlajši pripravnik
Jernej Rodič Mlajši pripravnik
Erik Samsa Mlajši pripravnik
Nina Slabe Mlajši pripravnik
Tanja Sladič Mlajši pripravnik
Gašper Stopar Mlajši pripravnik
Marko Svetličič Mlajši pripravnik
Miša Škulj Mlajši pripravnik
Sonja Šmid Mlajši pripravnik
Tina Štebe Mlajši pripravnik
Alen Štembergar Mlajši pripravnik
Niko Tivadar Mlajši pripravnik
Petra Turk Mlajši pripravnik
Janez Vrankar Mlajši pripravnik
Sandi Zupet Mlajši pripravnik
Anže Žgank Mlajši pripravnik
Jure Žigon Mlajši pripravnik
Primož Žigon Mlajši pripravnik
Nal Žmavc Mlajši pripravnik
Marko Žos Mlajši pripravnik
Jasmina Ačko Tečajnik
Maja Bahovec Tečajnik
Gašper Beg Tečajnik
Jan Bogataj Tečajnik
Natalia Chernova Tečajnik
Yulia Dokoukin Tečajnik
Karin Erklavec Tečajnik
Miha Hribernik Tečajnik
Katja Leben Tečajnik
Klemen Logar Tečajnik
Larisa Marolt Tečajnik
Andreja Meke Tečajnik
Špela Mestinšek Mubi Tečajnik
Ana Mohorič Tečajnik
Tomaž Pahor Tečajnik
Mojca Perko Tečajnik
Uroš Perko Tečajnik
Neža Peterca Tečajnik
Tjaša Pucelj Tečajnik
Nejc Slanšek Tečajnik
Marko Škerjanc Tečajnik
Ema Štanta Tečajnik
Ana Štritof Tečajnik
Lea Štrukelj Tečajnik
Nika Testen Tečajnik
Klemen Turković Tečajnik
Marko Vrbančič Tečajnik
Jan Žagar Tečajnik
Janez Češarek Bivši tečajnik
Tina Dolinšek Bivši tečajnik
Rok Forstnerič Bivši tečajnik
Miha Gašperin Bivši tečajnik
Nina Hartman Bivši tečajnik
Barbara Istenič Bivši tečajnik
Jure Lavrin Bivši tečajnik
Rok Leben Bivši tečajnik
Simon Novak Bivši tečajnik
Rok Peršin Bivši tečajnik
Andrej Rigler Bivši tečajnik
Patrik Sevšek Bivši tečajnik
Barbara Tomšič Bivši tečajnik
Robert Toni Bivši tečajnik
Jurij Urleb Bivši tečajnik
Anamarija Volarič Bivši tečajnik
Blaž Germek Inštruktor športnega plezanja 2
Miha Popovič Popo Vaditelj športnega plezanja