Alpinistični vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Dolžina Več
18.09.2020 18.09
Jakob Kovač
Grintovec Grintovčev steber
V/IV
250 m
13.09.2020 13.09
Andraž Avbelj
Srebrnjak Beli steber
V/IV
450m
13.09.2020 13.09
Tadej Dobravc Verbič
Ojstrica Desna smer
V+/V
550 m
13.09.2020 13.09
Maja Grgič
Planjava Humar-Škarja
V-/IV
270m
13.09.2020 13.09
Hana Hutar
Planjava Humar-Škarja
V-/IV
270m
12.09.2020 12.09
Jošt Hren
Triglav, severna stena Dolga Nemška
IV-/III
1000m
12.09.2020 12.09
Gašper Ravnjak
Bovški Gamsovec / Vzhodna stena Škropilka (prvenstvena smer)
V+/IV-V
500m
12.09.2020 12.09
Gašper Stopar
Bovški Gamsovec Škropilka
V+/IV-V
500m
12.09.2020 12.09
Jasmina Zajc
Sfinge dela Grauzaria Gilberti Soravito
V-/IV-III
500m
09.09.2020 09.09
Tadej Dobravc Verbič
Mala Rinka Igličeva
V/IV+
350 m
09.09.2020 09.09
Maja Gaspari
Velika Mojstrovka Smer Debelakove
IV+/IV
450m
09.09.2020 09.09
Jaša Hrovat
Velika Mojstrovka Debeljakova
IV+/IV
450m
09.09.2020 09.09
Hana Hutar
NŠG, Severna stena Vodnjak želja
VI-,V-VI
300m
09.09.2020 09.09
Gašper Ravnjak
Nad Šitom glava / S stena Vodnjak želja
VI-/V-VI
300m
08.09.2020 08.09
Jaša Hrovat
Trbiška krniška špica Krobath Metzger
V-
500m
06.09.2020 06.09
Gašper Ravnjak
Stenar / JZ stena Brke z razgledom
VI/IV-V
230m
06.09.2020 06.09
Sandi Zupet
Triglavska severna stena Slovenska
III/II-III
750m
05.09.2020 05.09
Andraž Avbelj
Srebrnjak Še bolj centralna
V-/III-IV
450m
05.09.2020 05.09
Maja Grgič
Triglav, S stena Bavarska + Zimmer Jahn
IV+
800m
05.09.2020 05.09
Hana Hutar
Triglav, Severna stena Bavarska + Zimmer-Jahn
IV+/IV
500+300m
05.09.2020 05.09
Lovro Jordan
Triglav, Severna stena Tržaška
V/IV+
450m
05.09.2020 05.09
Aljaž Mihelčič
Triglav Severna stena Slovenska smer
III/II-III
750m
05.09.2020 05.09
Andreja Mulec Bohinc
Triglav Kratka nemška
IV-/II-III
800 m
05.09.2020 05.09
Gašper Ravnjak
Zahodna Triglavska Stena Nasmeh
VI/VI-
400m
05.09.2020 05.09
Primož Sedej
Triglavska severna stena Tržaška smer
V/IV+
450 m
05.09.2020 05.09
Gašper Stopar
Stena Čopov steber
VI+/V
450m
05.09.2020 05.09
Jasmina Zajc
STS Dolga Nemška
IV/III
1000m
04.09.2020 04.09
Jošt Hren
Planjava Smer x
IV
170m
04.09.2020 04.09
Jaša Hrovat
Velika mojstrovka Steber revežev
V-/IV+
500m
04.09.2020 04.09
Jan Jasnič
Planja Mansarda
VI+/V
500m