Alpinistični vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Dolžina Več
23.01.2020 23.01
Polona Megušar
Dolgi hrbet Teranova
III/3
350 m
22.01.2020 22.01
Tadej Dobravc Verbič
Prisojnik Marija pomagaj (poleg Desnega slapu)
WI4
250 m
19.01.2020 19.01
Aljaž Mihelčič
Pod Prisojnikom 2. Slap v krnici
WI4-
200m
17.01.2020 17.01
Hana Hutar
Prisojnik Desni slap
WI4+
200m
17.01.2020 17.01
Maja Meško
Triglavska severna stena Slovenska smer
IV/2
800 m
17.01.2020 17.01
Andrej Otovčevič
Severna triglavska stena Slovenska
IV/2
800m
17.01.2020 17.01
Jasmina Zajc
STS Slovenska smer
IV/2
800m
16.01.2020 16.01
Andraž Avbelj
Dolgi hrbet Teranova + Trojka
IV+/3
900m
16.01.2020 16.01
Hana Hutar
Ojstrica Smer Debelakove
IV, 80°/ 40°-60°
510m
16.01.2020 16.01
Tanja Kocjančič
Ojstrica Smer Debelakove
IV, 80°/40°-60°
510
16.01.2020 16.01
Tanja Metličar
Dolgi hrbet Teranova + Trojka
IV+/3
900 m
15.01.2020 15.01
Tadej Dobravc Verbič
Grintovec Grintovčev steber
IV/3+
250 m
15.01.2020 15.01
Tomaž Javornik
Grintovec Grintovčev steber
IV/3+
250m
15.01.2020 15.01
Primož Sedej
Mala Rinka Igličeva
IV/M (AO), 85°/70°
350 m
12.01.2020 12.01
Boštjan Jerman
Mala Mojstrovka, Grebenec (vzhodna stena) Župančičeva grapa
III/II-III
300 m
11.01.2020 11.01
Rok Čermelj
Ojstrica Smer Debelakove
IV, 80°/40°-60°
510 m
11.01.2020 11.01
Tadej Dobravc Verbič
Mala Mojstrovka Butinarjeva grapa
II/III
200 m
11.01.2020 11.01
Hana Hutar
Triglavska severna stena Slovenska
III
800m
11.01.2020 11.01
Ahac Istenič
Mala Rinka Igličeva smer
IV/5, M
350m
11.01.2020 11.01
Tomaž Javornik
Mala Mojstrovka Butinarjeva grapa
II/III
200m
11.01.2020 11.01
Tanja Kocjančič
Severna stena Triglava Slovenska smer
III, 30-60°, M
800
11.01.2020 11.01
Gašper Ravnjak
Ojstrica smer Derbelakove
IV, 80°/40°-60°
510m
08.01.2020 08.01
Jan Jasnič
Grintovec Grintovčev steber
IV/3+
250 m
08.01.2020 08.01
Lovro Jordan
Grintovec Grintovčev steber
250m
05.01.2020 05.01
Tadej Dobravc Verbič
Turska gora Bela piramida in Tschadova
III+/2
300m+
05.01.2020 05.01
Tomaž Javornik
Turska gora Bela piramida/ Tschadova
III+/2
350m
05.01.2020 05.01
Jakob Kovač
Mala Rinka Celjska smer
IV/3
350 m
05.01.2020 05.01
Gašper Ravnjak
Mala Rinka Celjska smer
IV/3
350m
04.01.2020 04.01
Andraž Avbelj
Mala Rinka Celjska smer
IV/3, M4
350m
04.01.2020 04.01
Lovro Jordan
Mala Rinka Celjska smer
IV/3, M4
350m