Naj slika

Novice

Prijava

Pomagajo nam

InfoHit
Kibuba
Brinox
ClimbersOnly shop
CHAO
Gornik.si
Stihl
Actionmama
DUMO
Aktivni člani odseka

Seznam vseh članov odseka


Miha Amon
Mlajši pripravnik
Sašo Aničin
Alpinist
Andraž Avbelj
oybl
Starejši pripravnik
Monika Badovinac
Mlajši pripravnik
Uroš Badovinac
Tečajnik
Marjana Bahar
Starejši pripravnik
Uroš Bajec
Mlajši pripravnik
Barbara Baraga
Bivši tečajnik
Irena Baraga
Starejši pripravnik
Matjaž Baraga
Bivši tečajnik
Suzana Basarič
Mlajši pripravnik
Marija Baša
Bivši tečajnik
Boris Berce
Bačko
Starejši pripravnik
Iztok Besedič
Izo
Starejši pripravnik
Aljaž Bešter Cerar
Tečajnik
Petra Bizjak
Bivši tečajnik
Savo Bjedov
Bivši tečajnik
Tanja Bjedov
Starejši pripravnik
Tajda Blazinšek
Bivši tečajnik
Urška Blejec
Športni plezalec 1
Maks Bogolin
Tekmovalec/ka
Živa Bogolin
Športni plezalec 1
Sašo Božič
Mlajši pripravnik
Andrej Bratko
Mlajši pripravnik
Jernej Breznik
Mlajši pripravnik
Irena Brilej
Mlajši pripravnik
Matic Brumen
Mlajši pripravnik
Primož Buh
Alpinistični inštruktor
Mateja Crnko
Bivši tečajnik
Šola Čao
Ravnatelj
Gost
Rok Čermelj
Mlajši pripravnik
Jani Černe
Bivši tečajnik
Žiga Černe
Pridruženi član
Nebojša Dač
Mlajši pripravnik
Mojca Debevc
Starejši pripravnik
Uroš Demaria
Pripravnik za športnega plezalca 1
Rok Detela
Mlajši pripravnik
Tadej Dobravc Verbič
TDV
Starejši pripravnik
Tina Dolinšek
Tečajnik
Dean Dragičević
Bivši tečajnik
Saša Dragonja
Mlajši pripravnik
Gašper Eiselt
Gape
Alpinist
Andrej Erceg
Crni
Alpinist
Polona Fajdiga
Inštruktor športnega plezanja 1
Katja Ferlin
katee
Mlajši pripravnik
Tina Fink
Bivši tečajnik
Domen Finžgar
Mlajši pripravnik
Bojan Fistrič
Mlajši pripravnik
Simona Franko
Športno plezalni klub Črnuče
Tanja Gabršček
Pupa
Starejši pripravnik
Primož Gajski
Mlajši pripravnik
Maja Gaspari
Mlajši pripravnik
Barbara Geč
Bivši tečajnik
Blaž Germek
Inštruktor športnega plezanja 2
Simon Glavina
Bivši tečajnik
Milan Gobec
Mlajši pripravnik
Matej Godnič
Bivši tečajnik
Gregor Goslar
Mlajši pripravnik
Katarina Grabrijan
Mlajši pripravnik
Vid Grdadolnik
Bivši tečajnik
Irena Gričar
Mlajši pripravnik
Aleš Habicht
Bivši tečajnik
Žiga Hafner
Baron
Alpinist
Urška Henigman
Mlajši pripravnik
Tadej Hočevar
Mlajši pripravnik
Marko Hrček
Mlajši pripravnik
Aljoša Hribar
Dohtar
Mlajši pripravnik
Ana Hribernik
Bivši tečajnik
Gorazd Hrovat
Mlajši pripravnik
Jaša Hrovat
Mlajši pripravnik
Andreja Huč
Bivši tečajnik
Hana Hutar
Mlajši pripravnik
Ahac Istenič
Starejši pripravnik
Vito Ivanc
Bivši tečajnik
Nataša Ivančič
Starejši pripravnik
Peter Janežič
Péko
Starejši pripravnik
Ana Janjevak
Bivši tečajnik
Klemen Jarec
Starejši pripravnik
Črt Jarh
Bivši tečajnik
Aljaž Jaušovec
Starejši pripravnik
Tomaž Javornik
Mlajši pripravnik
Nina Javoršek
Tečajnik
Ana Jazbec
Mlajši pripravnik
Stanka Jelenc
Starejši pripravnik
Marko Jemec
Mlajši pripravnik
Miha Jemec
Jemček
Alpinistični inštruktor
Boštjan Jerman
Starejši pripravnik
Saša Jontez
Bivši tečajnik
Lovro Jordan
Bivši tečajnik
Martina Jordan
Bivši tečajnik
Iva Juhart
Bivši tečajnik
Rok Juhas
Pridruženi član
Matej Jurančič
Tečajnik
Boris Jurc
Mlajši pripravnik
Neža Jurjavčič
Mlajši pripravnik
Smail Jušič
Bivši tečajnik
Peter Kacin
Pero
Mlajši pripravnik
Grega Kališnik
Športno plezalni klub Črnuče
Pia Kante
Bivši tečajnik
Jure Kastelic
Bivši tečajnik
Kaja Kastner
Mlajši pripravnik
Matej Kavčič
Bivši tečajnik
Matevž Kersnik
Mlajši pripravnik
Jure Klemenčič
Starejši pripravnik
Nina Knaus
Mlajši pripravnik
Nina Knaus
Mlajši pripravnik
Tadeja Knez
Bivši tečajnik
Jaka Kobale
Bivši tečajnik
Tanja Kocjančič
Mlajši pripravnik
Tadej Kodrič
Alpinist
Klemen Kop
Bivši tečajnik
Uršula Kordiš
Bivši tečajnik
Matej Kosem
Pridruženi član
Eva Kostanjšek
Gost
Jure Kostelec
Jurif
Mlajši pripravnik
Luka Košir
Mlajši pripravnik
Anka Košmrl
Mlajši pripravnik
Andrej Kotar
Alpinist
Gašper Kovač
Bivši tečajnik
Gregor Kovač
Mlajši pripravnik
Jakob Kovač
Mlajši pripravnik
Marko Kovač
Bivši tečajnik
Matej Kovač
Bivši tečajnik
Andreja Kožuh
Mlajši pripravnik
Barbara Kraigher
Mlajši pripravnik
Klemen Krajc
Keco
Bivši tečajnik
Luka Krajnc
Bivši tečajnik
Slavko Kralj
Bivši tečajnik
Peter Kranjc
Bivši tečajnik
Irena Kranjec
Tečajnik
Metka Križič
Starejši pripravnik
Nejc Krokter
Športni plezalec 1
Katja Lajovec Klemenčič
Mlajši pripravnik
Maja Lavrič
Xena
Tečajnik
Jure Lavrin
Tečajnik
Jan Leskovar
Gost
Jure Likar
Alpinist
Matej Likar
Starejši pripravnik
Rok Lindtner
Bivši tečajnik
Matija Lipar
Alpinist
Jasmina Livk
Bivši tečajnik
Janez Maček
Bivši tečajnik
Mirko Madon
Starejši pripravnik
Nikola Mamula
Mlajši pripravnik
Erika Marolt
Bivši tečajnik
Tomaž Marolt
Mlajši pripravnik
Tina Matoh
Športno plezalni klub Črnuče
Vanda Matuc
Mlajši pripravnik
Neža Mauer
Inštruktor športnega plezanja 1
Jure Medvešek
Mlajši pripravnik
Matic Meglič
Alpinist
Polona Megušar
Tečajnik
Robert Mele
Bivši tečajnik
Miha Melink
Mlajši pripravnik
Maja Meško
Mlajši pripravnik
Karmen Meško Meglič
Starejši pripravnik
Tanja Metličar
Alpinist
Anže Mihevc
Starejši pripravnik
Nejc Mihevc
Mlajši pripravnik
Urška Mihoci
Mlajši pripravnik
Matej Mišvelj
Alpinistični inštruktor
Mojca Mlakar
Bivši tečajnik
Jošt Mohorko
Bivši tečajnik
Peter Mrak
Mlajši pripravnik
Massimo Mucchiut
Bivši tečajnik
Marko Muhič
Mlajši pripravnik
Andreja Mulec
Mlajši pripravnik
Samo Murn
Bivši tečajnik
Borut Naglič
Alpinistični inštruktor
Boško Naumov
Viking
Starejši pripravnik
Matej Nikšič
Mlajši pripravnik
Vesna Nikšič
Alpinist
Neža Novak
Mlajši pripravnik
Peter Novak
Tečajnik
Lola Novakovič
Mlajši pripravnik
Sabina Novakovič
Mlajši pripravnik
Dejan Ogrinec
Alpinistični inštruktor
Vita Osolin
Športni plezalec 1
Andrej Otovčevič
Starejši pripravnik
Danilo Patarčič
Kavboj
Alpinistični inštruktor
Luka Pavlovčič
Gost
Alpinist
Mateja Pecl
Mlajši pripravnik
Pečo Pečo
Pečo
Starejši pripravnik
Vili Pepel
Starejši pripravnik
David Perko
Mlajši pripravnik
Tina Peterka
Mlajši pripravnik
Matjaz Petric
Mlajši pripravnik
Dominika Pintar
Dopi
Starejši pripravnik
Primož Plohl
Mlajši pripravnik
Miha Popovič
Popo
Vaditelj športnega plezanja
Blaž Porenta
Bivši tečajnik
Andraž Pöschl
Mlajši pripravnik
Nika Potokar
Bivši tečajnik
Tanja Praprotnik
Bivši tečajnik
Špela Premzel
Mlajši pripravnik
Vital Pretnar
Pridruženi član
Darinka Primc
Darja
Starejši pripravnik
Luka Primic
Bivši tečajnik
Dario Prinčič
Mlajši pripravnik
Manca Prinčič
Mlajši pripravnik
Kaja Puhan
Mlajši pripravnik
Ina Puntar
Bivši tečajnik
Aleš Pustovrh
Starejši pripravnik
Željko Radanovič
Bivši tečajnik
Katja Rade
Mlajši pripravnik
Lucia Ramallo
Mlajši pripravnik
Gašper Ravnjak
Tečajnik
Matej Rebula
Bivši tečajnik
Brina Redling
Mlajši pripravnik
Grega Rihar
Mlajši pripravnik
Jurij Rous
Alpinistični inštruktor
Mateja Rous
Pripravnik za športnega plezalca 1
Aleš Rovšnik
Gost
Aleš Rovšnik
Starejši pripravnik
Maruša Rozman
Pridruženi član
Mihaela Rus
Mihaela
Bivši tečajnik
Erik Samsa
Mlajši pripravnik
Boris Sedej
Alpinistični inštruktor
Primož Sedej
Logaški
Alpinistični inštruktor
Grega Senčar
Alpinist
Aleš Simčič
Starejši pripravnik
Lana Skušek
Tekmovalec/ka
Nina Slabe
Mlajši pripravnik
Gašper Sladič
Mlajši pripravnik
Janez Smrke
Starejši pripravnik
Marko Soderžnik
Bivši tečajnik
Jonas Sonnenschein
Bivši tečajnik
Gregor Sotlar
Športno plezalni klub Črnuče
Manica Springer
Bivši tečajnik
Manca Starman
Bivši tečajnik
Petra Stegel
Mlajši pripravnik
Ian Stergar
Bivši tečajnik
Janez Sternad
Bivši tečajnik
Andrej Stržinar
Mlajši pripravnik
Marko Svetličič
Mlajši pripravnik
Aleš Šef
Pridruženi član
Bojan Šen
Mlajši pripravnik
Jana Šercer
Starejši pripravnik
Miha Šercer
Šerc
Starejši pripravnik
Peter Šimenc
Starejši pripravnik
Ana Širec
Bivši tečajnik
Rok Škufca
Bivši tečajnik
Miša Škulj
Mlajši pripravnik
Sonja Šmid
Tečajnik
Nina Špolar
nini
Mlajši pripravnik
Tina Štebe
Mlajši pripravnik
Alen Štembergar
Mlajši pripravnik
Polona Štritof
Bivši tečajnik
Filip Štucin
Alpinist
Martina Tanko
toršica
Gost
Marko Tatič
Tatko
Alpinist
Matjaž Tavčar
Mažon
Alpinist
Tina Tavčar
Starejši pripravnik
Niko Tivadar
Tečajnik
Jernej Trnkoczy
Lev
Starejši pripravnik
Marija Turšič
Športno plezalni klub Črnuče
Tadeja Turšič
Športno plezalni klub Črnuče
Damir Tušek
Bivši tečajnik
Darja Ujčič
Mlajši pripravnik
Jana Urh
Mlajši pripravnik
Anja Valič
Mlajši pripravnik
Saša Veber
Bivši tečajnik
Jure Verderber
Bivši tečajnik
Gašper Vidmar
Starejši pripravnik
Jernej Vidmar
Športni plezalec 1
Petra Vidmar
Bivši tečajnik
Sonja Virag
Bivši tečajnik
Rafko Vodišek
Alpinist
Simona Vrevc
Alpinist
Sabina Vrhnjak
Bivši tečajnik
Ivan Vrtačnik
Bivši tečajnik
Boštjan Vrviščar
Mlajši pripravnik
Nataša Vugrinec
Starejši pripravnik
Manca Vuk
Mlajši pripravnik
Miha Vuk
Alpinistični inštruktor
Peter Zabret
Bivši tečajnik
Peter Zabret
Tečajnik
Jasmina Zajc
Starejši pripravnik
Sabina Zajc
Bivši tečajnik
Simon Zavašnik
Bivši tečajnik
Samo Zorman
Starejši pripravnik
Tomaž Zver
Bivši tečajnik
Tajka Žagar
Mlajši pripravnik
Luka Žakelj
Bivši tečajnik
Jana Žerak
Bivši tečajnik
Dušan Žigon
Alpinist
Jure Žigon
Mlajši pripravnik
Primož Žigon
Mlajši pripravnik
Margareta Žlajpah
Pripravnik za športnega plezalca 1
Anica Žmavc
Bivši tečajnik
Marko Žos
Tečajnik